CARL BRANDT. Pastell. Signerad och daterad -99.

162491. CARL BRANDT. Pastell. Signerad och daterad -99.

Inramad bakom glas. 68 x 50 cm.E.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 170