MATSALSSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

16247. MATSALSSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

Vit. Med skåp och lådor. Nyckel finns.
Längd 115, bredd 42, höjd 148 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 634