NÖTSKÅL, vitmetall, Asien 1900-talets början.

1624592. NÖTSKÅL, vitmetall, Asien 1900-talets början.

I form av liggande hjort med blomsterdekor. Längd ca 27 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 300