Halmstads Auktionskammare
Övrigt
Modern Teknik & Elektronik
BANG & OLUFSEN, radio, Beolit 700, 1960-tal.
1624269. BANG & OLUFSEN, radio, Beolit 700, 1960-tal.
Höjd 26 cm, bredd 31 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 26 cm, bredd 31 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
413