MATBORD, med utdragsskiva.

MATBORD, med utdragsskiva.
1624167. MATBORD, med utdragsskiva.

Höjd: ca 72 cm, längd: ca 150 cm, bredd: ca 84 cm.
Utdragsskivan: ca 79x49 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utdragsskivan: ca 79x49 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 797