TABURETT, Karl Johan, 1800/1900-tal.

162395. TABURETT, Karl Johan, 1800/1900-tal.

Längd 56 cm.

Slitage. Senare bemålning. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 56 cm.

Antal besök: 641