LENNART ROSENSOHN, AKVARELL OCH ETSNING, signerade.

1623801. LENNART ROSENSOHN, AKVARELL OCH ETSNING, signerade.

Akvarellen signerad 1981, 28,5x38 cm, etsningen 21/50, 39x49 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 411