MINITYRBYRÅ, 4-lådig, 1900-tal.

1623402. MINITYRBYRÅ, 4-lådig, 1900-tal.

22x19 cm, höjd 25,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

22x19 cm, höjd 25,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 353