DAGBÄDD, "FD 451", Peter Hvidt och Orla Mölgaard, France & Son, Danmark, 1900-talets andra hälft.

1623317. DAGBÄDD, "FD 451", Peter Hvidt och Orla Mölgaard, France & Son, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Längd ca 160 cm, bredd 80 cm. Teak och rotting. Nedfällbara armlän.

Bruksslitage, färgmärken samt torkad och sliten stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 245