BURKAR, 2 st, keramik, "Vår lilla stad", Jie Gantofta, 1950/60-tal.

162319. BURKAR, 2 st, keramik, "Vår lilla stad", Jie Gantofta, 1950/60-tal.

"Majas mejeri" samt "Frits friska fisk"
Höjd (med lock) 10,5 / 14,5.

Bruksslitage. Sillburk med smärre missfärgning invändigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd (med lock) 10,5 / 14,5.

Antal besök: 1 812