Skål, "Sofiero", Orrefors.
Karaffer, 2 st.
Vas, etsad fågeldekor, signerad.
Vas, Edenfalk, Skruf.
Höjd ca 11-32 cm.
Sofieroskål med nagg.
Skål, "Sofiero", Orrefors.
Karaffer, 2 st.
Vas, Edenfalk, Skruf.
Höjd ca 11-32 cm.
Sofieroskål med nagg.