Halmstads Auktionskammare
Möbler
Övrigt
SOLSÄNG SAMT CAMPINGSTOL, 1970-tal.
1623045. SOLSÄNG SAMT CAMPINGSTOL, 1970-tal.
Hopfällbara.
Slitage och rostangrepp.
Gör en kostnadsfri värdering!
Hopfällbara.
Slitage och rostangrepp.
Halmstads Auktionskammare
307