ÖRHÄNGEN, 1 par, silver, Norge 1960-tal. Totalvikt 19 g.

162295. ÖRHÄNGEN, 1 par, silver, Norge 1960-tal. Totalvikt 19 g.

Storlek, 5 x 3 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek, 5 x 3 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 701