SÄNGBORD, ett par, mahogny, omkring 1900-talets mitt.

162265. SÄNGBORD, ett par, mahogny, omkring 1900-talets mitt.

Längd 45,5, bredd 32, höjd 50 cm.

Bruksslitage. Solblekta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Solblekta.

Antal besök: 785