JAN FALKMAN. Olja på duk.Signerad a verso samt daterad 84 a tergo.

162261. JAN FALKMAN. Olja på duk.Signerad a verso samt daterad 84 a tergo.

"Ensamt skär". 45 x 59 cm.

Jan Falkman (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

"Ensamt skär". 45 x 59 cm.

Jan Falkman (Född 1938)

Antal besök: 1 651