BORDSLAMPOR, ett par, Böhlmarks, omkring 1900-talets mitt.

162259. BORDSLAMPOR, ett par, Böhlmarks, omkring 1900-talets mitt.

Stomme i mässing med stam klädd i gummi.
Märkta.
Höjd ca 64 cm.

Bruksslitage. Ena lampan något sned. en lampskärm med smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkta.
Höjd ca 64 cm.

Antal besök: 1 198