PÄLSKAPPA, sjubb, 1900-tal.

PÄLSKAPPA, sjubb, 1900-tal.
1622246. PÄLSKAPPA, sjubb, 1900-tal.

Längd ryggen ca 110 cm, armmått från ärmhåla ca 40 cm.

Knäppning hyskor, visst slitage, fodret har lossnat i ena ärmens nederkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 591