JETTE HELLEROE. Kanna i keramik. Signerad.

162219. JETTE HELLEROE. Kanna i keramik. Signerad.

Handtag i bambu
Höjd 19 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Handtag i bambu
Höjd 19 cm.

Bruksskick.

Garpenhus Hässleholm
Antal besök: 2 174