1621732. STEKHUV, försilvrad.
1621732. STEKHUV, försilvrad.
Mappin & Webb, tidigt 1900-tal, med gadroonkant, gadroon och rullavtagbart handtag, 36 cm bred x 27,5 cm djup x 23 cm hög, graverad med en initial ”W”.
Generellt gott skick, få små slag, yta repor, elektroplatta bärs runt initial.