GOLVLAMPA, gulmetall, AB Armaturhantverk Göteborg, 1900-tal.

162150. GOLVLAMPA, gulmetall, AB Armaturhantverk Göteborg, 1900-tal.

Höjd (inkl. skärm) 155 cm.

Ej funktionstestad. Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd (inkl. skärm) 155 cm.

Antal besök: 706