GOLVASKKOPP, vitmetall, 1900-tal.

1621244. GOLVASKKOPP, vitmetall, 1900-tal.

Total höjd 61 cm.

Ytrepor och mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 61 cm.

Ytrepor och mindre bucklor.

Antal besök: 315