FÅTÖLJER, 1 par, Clubfåtöljer, 1920/30-tal.

162104. FÅTÖLJER, 1 par, Clubfåtöljer, 1920/30-tal.

Brunt skinn, svängd rygg.

Åldersslitage, skinn med fläckar, en fåtölj med smärre skinnspricka i ena armstödet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brunt skinn, svängd rygg.

Antal besök: 1 051