ERCOLE MAGROTTI. Olja på duk.

ERCOLE MAGROTTI. Olja på duk.
1620987. ERCOLE MAGROTTI. Olja på duk.

Kvinna vid bergssjö. Signerad. 50x40 cm.

Mindre ytslitage. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage. Oramad.

Antal besök: 568