TOMTESERVIS, 3 delar, porslin, Gefle, sekelskiftet 1900.

162082. TOMTESERVIS, 3 delar, porslin, Gefle, sekelskiftet 1900.

Gryta med lock, diameter 21 cm. Fat, längd 37,5 cm. Kanna, höjd 20 cm.

Slitage, märken, krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken, krackelyr.

Antal besök: 3 410