VÄGGMÖBEL, 1900-talets första hälft.

1620820. VÄGGMÖBEL, 1900-talets första hälft.

Målat trä. Två lådor och ett hyllplan. Längd 31. Bredd 25. Höjd 59 cm.

Slitage. Repor och märken. Fläckar. Färgbortfall. Sannolikt saknas en låda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 250