NILS GÖRAN GUSTAFSSON. Akvarell.

1620650. NILS GÖRAN GUSTAFSSON. Akvarell.

"Äpplen på tennfat" Signerad. 39x56 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 751