PIEDESTALER, 2 st, trä, 18/1900-tal.

162040. PIEDESTALER, 2 st, trä, 18/1900-tal.

121 resp 48 cm.

Slitage, sprickor, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

121 resp 48 cm.

Antal besök: 539