CERTINA EOL 115, armbandsur, quartz.

1619912. CERTINA EOL 115, armbandsur, quartz.

Boettens diameter 33 mm

Proveniens sterbhuset efter Solveig och Nils Mårheden, Vimmerby.

Smärre slitage. Batteri slut.

Gör en kostnadsfri värdering!

Boettens diameter 33 mm

Smärre slitage. Batteri slut.

Antal besök: 3 378