TEKOPPAR med FAT, 4 st, porslin, "Golden Sun", design Sigvard Bernadotte, Bing & Gröndahl, Danmark.

161988. TEKOPPAR med FAT, 4 st, porslin, "Golden Sun", design Sigvard Bernadotte, Bing & Gröndahl, Danmark.

Benvit glasyr med förgylld dekor.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 2 395