VISA, armbandsur, quartz, 2000-tal.

1619880. VISA, armbandsur, quartz, 2000-tal.

Boettens diameter 42 mm

Proveniens sterbhuset efter Solveig och Nils Mårheden, Vimmerby.

Märken. Batteri slut.

Gör en kostnadsfri värdering!

Boettens diameter 42 mm

Märken. Batteri slut.

Antal besök: 7 947