CARL FREDRIK REUTERSVÄRD. Porträtt av Andy Warhol. Litografi. Signerad CFR. HC 15/20.

161970. CARL FREDRIK REUTERSVÄRD. Porträtt av Andy Warhol. Litografi. Signerad CFR. HC 15/20.

46x40 cm
Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

46x40 cm
Oramad.

Antal besök: 1 315