SOFFGRUPP, 3 delar, Art Déco. 1930/40-tal.

161957. SOFFGRUPP, 3 delar, Art Déco. 1930/40-tal.

Soffa samt två fåtöljer. Senare klädsel i röd plysch. Bredd/längd soffa, 190, fåtöljer 82 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 1 665