CIGARETTASK, mässing, Ystad metall.

1619576. CIGARETTASK, mässing, Ystad metall.

Längd 18 cm. Bredd 9,5 cm. Höjd 3 cm.

Brukslitage samt mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 168