RAYMOND WEIL GENEVE ARMBANDSUR.

1619317. RAYMOND WEIL GENEVE ARMBANDSUR.

Raymond Weil damur, 18k guld, eletropläterat.

• Märke: Raymond Weil
• Modell nr.: 5866
• Dial: Romersk siffra
• Boett: 18ct guldpläterad
• Fall Mätningar: 27mm ca. inklusive rullmaskin
• Fall Tjocklek: 5mm ca.
• Band Material: 18ct guldpläterad
• Bandbredd: 13 mm ca.
• Dial Färg: Vit
• Rörelse: Kvarts

Vikt: 52,4 gram.

Pre ägda
I funktionsdugligt skick vid tidpunkten för noteringen
Repor på glas/smärre slitage/åldersrelaterade märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

• Märke: Raymond Weil
• Modell nr.: 5866
• Dial: Romersk siffra
• Boett: 18ct guldpläterad
• Fall Tjocklek: 5mm ca.
• Bandbredd: 13 mm ca.
• Dial Färg: Vit
• Rörelse: Kvarts

Vikt: 52,4 gram.

Pre ägda

Antal besök: 2 114