1619317. RAYMOND WEIL GENEVE ARMBANDSUR.
Raymond Weil damur, 18k guld, eletropläterat.
• Märke: Raymond Weil
• Modell nr.: 5866
• Dial: Romersk siffra
• Boett: 18ct guldpläterad
• Fall Mätningar: 27mm ca. inklusive rullmaskin
• Fall Tjocklek: 5mm ca.
• Band Material: 18ct guldpläterad
• Bandbredd: 13 mm ca.
• Dial Färg: Vit
• Rörelse: Kvarts
Vikt: 52,4 gram.
Pre ägda
I funktionsdugligt skick vid tidpunkten för noteringen
Repor på glas/smärre slitage/åldersrelaterade märken.
• Märke: Raymond Weil
• Modell nr.: 5866
• Dial: Romersk siffra
• Boett: 18ct guldpläterad
• Fall Tjocklek: 5mm ca.
• Bandbredd: 13 mm ca.
• Dial Färg: Vit
• Rörelse: Kvarts
Vikt: 52,4 gram.
Pre ägda