STOL, Vril/Masurknöl, 1900 -tal.

1618520. STOL, Vril/Masurknöl, 1900 -tal.

Höjd: ca 70 cm, sitthöjd: ca 36 cm, bredd: ca 60 cm, djup: ca 50 cm.
Snurrbar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Snurrbar.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 392