OKÄND KONSTNÄR. Porträtt av Amy Robsart, efter äldre förlaga, olja på duk, 1800-talets senare hälft.

161843. OKÄND KONSTNÄR. Porträtt av Amy Robsart, efter äldre förlaga, olja på duk, 1800-talets senare hälft.

41 x 31 cm.

Omfattande krackeleringar. Färgbortfall och retuscheringar. Ej signerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 31 cm.

Antal besök: 1 245