SVEN MARKELIUS. Stolar, 6 st, "Orkesterstolen", formgiven för Helsingborgs konserthus, 1930-tal.

161819. SVEN MARKELIUS. Stolar, 6 st, "Orkesterstolen", formgiven för Helsingborgs konserthus, 1930-tal.

Stapelbara.

Bruksslitage.

Sven Markelius (1889–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Stapelbara.

Bruksslitage.

Sven Markelius (1889–1972)

Antal besök: 1 484