Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
FAT, tenn, Eric Magnus Hammarstrand, Falun 1795.
161794. FAT, tenn, Eric Magnus Hammarstrand, Falun 1795.
Diameter ca 18 cm.
Bucklor, slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter ca 18 cm.
Bucklor, slitage.
Gomér & Andersson Linköping
894