BORDSLAMPA, "Mars", Per Sundstedt , Ateljé Lyktan. 1970-tal.

161793. BORDSLAMPA, "Mars", Per Sundstedt , Ateljé Lyktan. 1970-tal.

Total höjd ca 57,5 cm. Etikettmärkt.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 672