YTTERFODER, 2 st, Marrakech, Marocko.

1617643. YTTERFODER, 2 st, Marrakech, Marocko.

Höjd 18 cm, diameter 16 cm.

Smärre slitage, krackelyrer i glasyren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 cm, diameter 16 cm.

Antal besök: 744