SERVIS, 30 delar, keramik, "Taika", Inkeri Seppälä, Arabia, 1970-tal.

161746. SERVIS, 30 delar, keramik, "Taika", Inkeri Seppälä, Arabia, 1970-tal.

8 djupa tallrikar, 2 uppläggningsfat, 3 karotter, såskanna, 3 äggkoppar, 7 tekoppar, 3 tefat, sockerskål med lock, gräddkanna, 7 assietter, tekanna.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 057