PLÅTHINKAR, 3 st, Norsk Fetsild, Trondheim.1900-talets mitt.

161721. PLÅTHINKAR, 3 st, Norsk Fetsild, Trondheim.1900-talets mitt.

Höjd 19,5 cm. Diameter 20 cm.

Slitage, repor, märken, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19,5 cm. Diameter 20 cm.

Slitage, repor, märken, rost.

Antal besök: 1 423