JORDGLOBER, 2 st, 1900-tal.

JORDGLOBER, 2 st, 1900-tal.
16172. JORDGLOBER, 2 st, 1900-tal.

Med belysning. Höjd ca 42 resp 43 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 735