HARALD AXELSSON. Skål, grön glasmassa, Orrefors.

1617000. HARALD AXELSSON. Skål, grön glasmassa, Orrefors.

Signerad Of Hax 101, diameter ca 29 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 685