KNIVAR, 5 st., bland annat Pontus Holmberg, Eskilstuna, 1900-tal.

161698. KNIVAR, 5 st., bland annat Pontus Holmberg, Eskilstuna, 1900-tal.

Olika modeller och utföranden.
Längsta kniv inklusive slida ca 29 cm.

Slitage, skador, rostanlupna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, rostanlupna.

Antal besök: 3 442