FOTOGENLAMPA, takmodell, tidigt 1900-tal.

161690. FOTOGENLAMPA, takmodell, tidigt 1900-tal.

Centralt placerat fotogenhus. Diameter 30 cm.
Extra brännglas och förlängningsdelar medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 6 753