PARTI LJUSSTAKAR, 6 par, samt KANDELABER, tenn, nysilver med mera, 1900-tal.

16167. PARTI LJUSSTAKAR, 6 par, samt KANDELABER, tenn, nysilver med mera, 1900-tal.

2 par ljusstakar, tenn, varav ett par Santesson, höjd 16 - 23 cm.
4 par ljusstakar, samt tre armad kandelaber, nysilver med mera höjd 17 - 25 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 1 003