TOALETTBORD, Karl-johan,1800-talets mitt.

161657. TOALETTBORD, Karl-johan,1800-talets mitt.

Överdel med ställbar spegel och gallerdekor. Låda med pärlemorbeslag, pelarfot. Längd 92, bredd 47, höjd 137 cm inklusive spegeln.

Repor och sprickor, fanerskador, lagningar, ytslitage. Låst, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 945