MATBORD, med dubbla slag, 1900-talets andra hälft.

161642. MATBORD, med dubbla slag, 1900-talets andra hälft.

Längd 112, bredd 56, höjd 72, fällskivornas mått 112 x 56 cm.

Omfattande slitage, repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 602