FAT, 7 st, porslin, Kina, 1700/1800-tal.

161637. FAT, 7 st, porslin, Kina, 1700/1800-tal.

Dekor i famille rose. Diameter 15-33 cm.

Skador samt lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador samt lagningar.

Antal besök: 798